!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

******'ü saygıyla anıyoruz

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Atatürk'ü saygıyla anıyoruz Empty
MesajKonu: ******'ü saygıyla anıyoruz   Atatürk'ü saygıyla anıyoruz Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 8:21 pm

Teknik Direktörümüz Christoph Daum, takımımızın akşam idmanı sırasında basın mensupları ile bir sohbet gerçekleştirdi. Daum, Ulu Önder Mustafa Kemal ******'ün ölüm yıldönümünde, "Hepimiz bugün Türkiye'nin kurucusunu saygıyla anıyoruz. Hepimiz Atamızın bize gösterdiği yolda ilerliyoruz. Atam izindeyiz diyorum. Türk halkıyla bu duyguyu yaşıyorum. ******, dünyanın en büyük liderlerinden birisidir. Ben de bir Türk sayılırım ve bundan gurur duyuyorum'' diye konuştu.
Daum sözlerini şöyle sürdürdü: "Kadınlara gösterdiği saygı, çocuklar ve gençler için yaptığı katkılar büyük olmuştur. ******'ü saygıyla anıyoruz. ****** bugün aramızdadır, bizimle bizim içimizdedir. Ankara'ya her gittiğimde Anıtkabir'i ziyaret ediyorum. Bu benim için olmazsa olmaz bir durum. Dünyada Gandhi, Martin Luther King, Mandela, Kennedy gibi büyük liderler var ama ****** bunların üzerindedir. Bu da Türk halkı için gurur vericidir. Ben de bu gururu yaşıyorum'' ifadelerini kullandı.

Daum, takımdan ayrılacağı yönünde haberler çıkan Roberto Carlos ile ilgili bir soruya da, "Carlos, bu konuyla ilgili benimle konuşmadı. Ona ihtiyacımız var ve burada kalmasını istiyorum'' diye yanıt verdi.
Medyada çıkan haberlere anlam veremediğini kaydeden Daum, "Ben daha önce de söylemiştim. Carlos Fenerbahçe'yi terk etmek istiyorsa ancak şampiyon olduktan sonra olur. Henüz şampiyon olmadığımızdan da bir yere gidemez'' dedi.

Daum, Güiza ve Deivid'in de takımdan ayrılacakları ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olarak ise
"İkisi de önemli oyuncular ve ikisine de ihtiyacımız var. Güiza lige iyi başladı sonra bir düşüş yaşadı. Bu da normaldir. Hedefimiz onun tekrar eski performansına kavuşması. Deivid ise ameliyat oldu, o da bizim için önemli. Ben hiçbir futbolcumun bizden ayrılmasını istemiyorum" dedi.
Daum, lige verilen ara ve Ankaraspor maçını bay geçmemiz ile ilgili olarak ise "Kazanırsak avantaj, kaybedersek handikap olur. Bunu ancak maçtan sonra konuşabiliriz. Takımım çok çalıştı ve iyi maçlar çıkardı'' dedi.
http://mesken68.yetkinforum.com

******'ü saygıyla anıyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası