!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

08 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

08 12 2009 Empty
MesajKonu: 08 12 2009   08 12 2009 Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 2:29 pm

yanılıyorsun sevdiğim ben unutamam seni , sen unuttum sansan da
seninle geçen her anı her saniyeyi bilirken ben
nasıl silebilr ki SENLİ günleri
ve bu hafıza nasıl format çeker ki ismine
BEN SENİN içinde zararlı bi virüs olarak görünsem de
SEN BENİM her zerreme işlemiş en zararsız virüsümsün Smile ((srtmng))

Ssbahın ilk ışıkları vurdu yine odama baş ucumda hatıranla uyandım sensizlik kokuyor yuvam yanlızlık dünden kalan perperişan bi haldeyim sakalım saçıma karışmış hiç birşeyin tadı yok eskisi kadar huzur uğramaz oldu artık geçmez oldu kapımdan mutluluk üşüyor bedenim hasretinle ne çok seviyorum seni bir billsen nolurdu... bende herkes gibi güneşin sıcaklığını hissedebilsem sevginle Beraber((srtmng))

adını sayıklar oldum her vakit dilimin ucunda seniseviyorum cümlesi kulaklarım da terk edip giderken duyduğum ayak seslerin ve arkandan bakakalışlığım gözlerim de sadece ölece kaldım sen giderken dönüp bakmadın bile benden yana bense çığlıklarımda GİTME diye haykırıyorum sana sen duymazdan geliyorsun beni. hiç aldırış ...etmedin BENİ bense ALDIRIŞ etmeden duramıyorum seni((srtmng))

gözlerim daldı yine ufka doğru arar durur seni her yanım her zerrem özledi seni her bi yanım santim santim... buralar soğuk buralar ayaz güneş doğmaz odalarıma ve bi oofff daha çektim yokluğuna kimbilir kaçıncı offfff larım.... içim içime yer sensizlik beni kahreder... sev beni herbişeyim.....gör beni herbişeyim....al beni gönlüne HERBİŞEYİM((srtmng))

nefes alamiyorum, sigamiyorum hic biryere, divaneler gibi bir o yana bir öte yana, uyuyamiyorum, migdem varmiydi acaba benim.. benligimle öyle sende kaybolmusum ki eridim bittim olmayisini düsününce.. hasta mi, uykusuz mu, bir ihtiyaci varmi.. eger gidersen ne yaparim ki ben.. bir mum düsün etrafini aydinlatan.. mumu s...öndürdügün an biterim bende.. sonsuzluga yürümek seninle.. hayal de olsa güzel..

Sén söyLé şimdi... ÖyLé çékip gidérkén né yapmaLı ardından? Nédénsiz gidişindén, korkuLarınLa yüzLéşmédén kaçışından sonra öyLé durup vaz mı géçméLi séndén? Bu kadar basit mi oLmaLı sonun? ÜstéLik hayatımın én karışığıykén sén... Yağan yağmurda buğuLu camLardan kayboLuşunu mu séyrétméLiyim

uykusuz ve yaqmurlu bir qece. Yalnızlık ve sensizlik çökmüş üstüme. ßir başıma dolaşıyorum yaqmur dolu caddelerde. Ellerim cebimde aklım ise hep sende. Gelmeyeceqini bende biliyorum, qiderken dönmem deyişini, hala hatırlıyorum. Yinede umutsuzca ve çaresizce dönüşünü bekliyorum. ßeklemektende vazqeçmiyorum we qeçmeyeceqim

Acaba söyleyeninde hicranı, uzaklardaki sevgili için yanan yüreği, hiç ayrılmamak için çırpınan ama bir anlık öfkeyle ayrılığı, bir idamlığın yaftası gibi boynuna kendi elleriyle asıveren, yürek dolusu acıları varmıdır. Kendi elleriyle kendi ipini çekecek kadar aptal bir cesur mudur acaba? Yoksa benim gibi….

Sahte olmuş tüm insanlar; akan yaşlar yalan olmuş.. Sevgiler hep çıkar için; aşklar ise sadece acıtır olmuş.. Verilen sözler tutulmaz olmuş.. Geri döneceğim diyenler; dönmeyi unutmuş.. Söyleyin böyle bir dünyada; yaşam olurmuymuş ???

Gidisimde Tipki Gelisim Gibi Cok Sessiz Olacak Cit Bile Cikarmadan Cekip Gidecegim Lanet Olasi Hayatindan.. iLk Gunlerde Yoklugumun Farkina Bile Varmayacaksin Belki Ama.. Sana Yemin Ediyorum, Sana Yemin Ediyorum Oyle Bir An Gelecekki, Yoklugum Bogazina Dugumlenecek Bensiz Nefes Bile Alamayacaksin.. Caresizlik Icinde Kivranarak Beni Arayacaksin !

İhanetinin bedeli ben deil zalim sevgili bensizlik olsun. Gözlerimden akan her bir damla yaş senin gözlerinde kan olsun. Olsun olsun da bu yürek ihanetindeki nefretimle dolsun. İhanetinden arta kalan gözlerin varya zalim sevgilim işte o gözlerden rabbim beni sonsuza dek korusun

Her mevsim farkli seni özlemenin tadi...Degisiyor kokun ama adin hep ayni...Seni özlemekle basliyor her cümlenin basi ve yine seni özlemekle tükeniyor kalemim...Son tren edasiyla geçip gidiyorsun içimden...Yüzün göz bebeklerimde sakli...Bir insana adanan bunca söz nereden gelir ve nereye gider...Düsün bir kere gözlerim.........i...Ve anlat simdi kendine beni...Soylesene sen becerebilirmiydin böyle özlemeyi

yitirdiğin herşeyde kazandığın bir şey vardır kazandığın herşeyde biraz yitirdiklerin. Bu yüzden ısınıp dururken dinmez üşümelerin. Hayat karşına nasıl çıkarsa çıksın seni ne kadar yıpratırsa yıpratsın sakın vazgeçme ve unutma eğer hayallerin olmazsa birgün başkasının hayali olamazsın..

Sol yanımda sızıyla uyandım bu sabah Baktım sensizlik var yanımda...Geceleri yıldızlara anlattıgımız sonsuz sevdamız.YALNIZDI.SENSİZDİ.ÇARESİZDİ...Geceler yalnızlıgıma güldü...Siirler sevdamıza agladı...KaLbime açtığın derin yaralar var ya.HaLa sensiz,yalnız ve çaresiz,Hemen aldım avuçlarıma. Koyacak bir yer buLamadım .........avuçlarımda sevdim...Sen...! Sen çaresizligi Bilir misin...?Bildiğinden daha çaresizim...

ben isterdim ki seninle olmak her saatim her anım ben isterdim ki elini benden başkasına uzatma ben isterdim ki kalbinin kapıları bir bana kilit vursun ben isterdim ki o gözlerin bir bana baksın ben isterdim ki nefes alışının sebebi ben olayım ve ben isterdim ki Ömrün seninle son bulsun SENSİZ DEĞİL...((srtmng))

dışaarda soğuk bi hava yine üşüyorum ve üşüyoruz sol yanımla beraber ısıtacak birşeyimiz kalmadı yok oldu her şey biiti. ....................tükendi ..............kayboldu. ............gücüm. ..........sevgim... ....tutkum... ama BİR YANIM CANLI TUTMAK İSTER,seni ,BİR YANIM ÖLDÜRMEK....((srtmng))

08 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21 12 2009
» 25 11 2009 04.25
» 22 12 2009
» 06 12 2009
» 23 12 2009