!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

16 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

16 12 2009 Empty
MesajKonu: 16 12 2009   16 12 2009 Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:48 am

Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinle de söyle. Dikiş tutmuyorsa şayet, söylenmeyi bırak, sus, kalbinden geçmeyeni diline değdirme...

Aşk hak edenin olmalı...
Yalanı,riyayı,nankörlüğü,iki yüzlülüğü,
ruhta şeytana satabilecek her şeyi
ipe çekmeli......
Herkes yalanda buluşuyorsa,
bir başına çekip dağlara çıkacak
kadar yürekli olmalı....
Şu üç günlük hayatı efeler gibi,
dik ,onurlu, alnı açık yaşamalı....
Can denen emanet mücevheri,
günü geldiğinde, değerinden düşürmeden
sahibine teslim etmeli.

her aşk güseldir yaşamak hissetmek her hücrene kadar işler aşk....

Her ayrılıkta acıdır aşk güsel oldugu kadar....Aşkı yürekten hissettigin kadar acıyıda hisseder insan....Zor olan aşıkken hatırlamak istedigini ayrılınca unutmak istemendir....ve ne tuhaftırki hatırlayamadıgını şimdi unutamazsın.....

Mesafeler...
Uzak ya da yakın...
Özlem bu...
Yol varsa...
Tükenmiyorsa hasret...
Tutuklu duygular...
Sevda yitirilmemişse...
Her şeye rağmen ölüm korkutmuyorsa seni...
Hadi durma...
Sevdan seni bekler
Ölüm karşında...

Kimseye kızmıyorum artık. Suçlu aramaktan vazgeçtim.Kimseye cevabı olmayan sorular sormuyorum !Biraz kırgınım ama olsun daha güçlüyüm artık !Galiba büyüyorum! Sabahları gülerek uyanmıyorum ama hiç olmazsa aglamıyorumda İstemiyorum artık çok fazla sey bilmek !!Yasamak dedigin böyle bisey demek !.....

Giderdin.. Bir gün çıkıp geri gelirdin.. Bağırsam tüm ülkeleri yıkacak kadar öfke doluyken,Yine teninde başlardım kendimi enkaz altında bırakmaya! Ne yazık ki sana sarıldığım da, kaç şiddetinde sarsıldığımı hiçbir bilim adamı çözemedi henüz...

İçimden sevmesini öğrendim taa küçüklüğümden
sessizce uğultu yapmadan söylemekten korktum hep
fısıldadım duymadın seslendim aldırmadın dokundum çekildin.....
söyeleyemediklerim vardı sana dilimin ucunu ısırdım acı çekdim
söyeleyemedim işte varmadı dilim belki sevmemişsindir diye..((srtmng))

Giderdin.. Bir gün çıkıp geri gelirdin.. Bağırsam tüm ülkeleri yıkacak kadar öfke doluyken,Yine teninde başlardım kendimi enkaz altında bırakmaya! Ne yazık ki sana sarıldığım da, kaç şiddetinde sarsıldığımı hiçbir bilim adamı çözemedi henüz...

SeN"siz OLmuyor..!

Neden bu kadar cok istiyor yüregim seni?yüregim yine seni istiyor ve aci cekiyor, sensiz durmuyor...

Neden yüregime bu kadar aci cektiriyorsun gizliyaram, neden aci cektiriyorsun herkesten sakladigim yaram? neden gelmiyorsun? gelemiyorsun? neden geldiginde birakiyorum seni? yüregimin seni benden daha c......ok sevdigini biliyorum,ey yüregim,saltanatin hakim degil bedenimde...

Neden yüregim böylesine yasak bir aski sectin? yüregim,aptallasiyorsun..Yüregim, hic birakma o dünyalar tatlisini. Hadi gelsene yüregime? saatlerce, günlerce, bir ömür boyu ayrilma yüregimden..yüregim seni cok seviyor gizliyaram... Her gece seninle yatar seninle kalkar yüregim, her dakika sen gelecekmissin gibi bekliyor seni yüregim, yüregim sana asik? yüregim seninle

16 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21 12 2009
» 25 11 2009 04.25
» 22 12 2009
» 06 12 2009
» 23 12 2009