!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EN GÜZEL sEÇMELER

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

EN GÜZEL sEÇMELER Empty
MesajKonu: EN GÜZEL sEÇMELER   EN GÜZEL sEÇMELER Icon_minitimePtsi Kas. 16, 2009 4:44 pm

Yürüyorum...
Nerelerden geçiyorum inan hiç bilmiyorum. Yanlış bir kaldırım taşına basıyorum, sendeliyorum. İçimde bir yer, beni sana doğru çekiyor; ya da bana öyle geliyor...

Bir yağmur damlası daha düşüyor kirpiğimin ucuna, seni damlıyorum. Yüreğimin derinine bir ezgi düşüyor, darmadağın oluyorum ; bütün harflerim sende çoğalıyor... “sevgilim,” diyorsun, “bedenimin ruhu,”Sızıma sızın değiyor; o ezgi “ayrılamam,” diye ağlıyor. Ya da yağmura öyle geliyor...
...
Mevsimin sert soğuğunda karışıyor, avuçlarının masum sıcaklığı. Sen bana yağmur olup karışıyorsun, ben seni damlıyorum

Sabahları uyanmak zor gelmiyor artık
Düşlerimden rüyalarımdan sizi sildim
Sizleri görse de görmüyor gözlerim
Sevmek ne demek bunu bir ben bilirim
İhanet de neymiş çoktan yarı yolda bıraktım...

Siz yalanlarla sarmaş dolaşken
Ben ise bir o kadar ıraktım
Alıştım hokkabazlara çözdüm oyunlarını
Mahal vermem hilekârlara daha
Daha yenilmem aldanmam düzenbazlara
Suallerle boğuşturmak yok fikirleri
Bağışlamak yok yoluma taş dikenleri
Çoktan çalmalıymış ayrılığın sirenleri
Meğer zamanda unutmak gerekliymiş
Hayatını yalan dolanla örenleri
Ezdim geçtim bunda sonra önüme gelenleri
Dostum dediklerim nerde kaldı hani
Arkamdan kalleşçe vuran kendileri değil mi?
Yok, saydım yüzüme gülen arkamdan iş çevirenleri
Söktüm attım sonsuza dek yüreğimden
Bir koca çukur açtım derin mi derinden
Gömdüm her birini ayırt etmeden
Vurulmuşum beynimden yaralıyım
Lakin yaralarımı sarıp yoluma bakmalıyım
Elimi ayağımı çekip bu pislikten sıyrılmalıyım
DOSTLARIM SİZLER BENİ SATTINIZ!!!

Dakikas...ı dakikasına uymayan bir dünyam vardı bir kez güler , üç kez aqlardım.Yönüm karanlık yollara dönüktü her zaman firariydi adım.Daraqacı beni beklerdi her an infazını gerçekleştirmek için...
Dokunuşlara uzak , sevgilere gebe , gülüşlere isyankardım.Hep sahte gülüşlere kanar , ateşlerde yanardım.Matemleri giyerdim hep.Zaten gülüşlerimi '' kiraladım '' ben.

Benimkisi firari bir yürekti , dakikası dakikasına uymazdı.Dalgalarla sulanır , fırtınalarla isyanlara el açar , sellere kapılır dünyayı dolaşırdı.Çapraz ateşlerle kurşunlanır , feryatlarla gam yüklerdi hayata.

ßen Gerçekken Sen Yalan Oldun
Şimdi ßen Yalanım. Sen gErçek oL.
ßelki Pilin ßiter, ßelki Hüznüm Sarar Seni
Ama Unutma...
ßen Yeni ßir Pil ßulurum ELßet Sevgi Adında... Devamı
Aşk Diye Tanıttıqın O Gücü
ßen ßaşkasında Sevgi Yazarım
Sevgiyi Yazar, Oynar, Onunla Ölürüm

Ahh be gözlerim… Yağma artık deli deli… Ben bile anlamazken seni… Belki de bana acıyor, çaresizliğime ağlıyorsun… Bırak, yüreğim yangınıyla kavrulsun… Sen, yarin suretini kazı gözbebeklerine… Ve asla ağlama… Ağlama ki, o gül yüzlüm silinmesin bakışlarından…

Masumiyetin zerresini bulma umudu ! çoğalışlarıma tohum olacak tek bir tane. Sana yeniden doğuşum filizlenirken uçurumların yamaçlarında, sattığım ruhumun ocağına incir ağacı dikip
çökertiyorum direkleri sen olmayan bu çatıyı.

Bir çiçektin sen ! yanlış saksıya dikildin. Güneşin sandığın bakışlara yüzünü çevirdin ! soldun

Anlasana ertelenmiş bir sevgi borçlusun bana hayat. Denizi mavi olarak
görmiştim ilk kez, bulutları ise beyaz olarak hatırlıyorum hala. Öptüğüm ilk kişi kayıtlardan silindi, utanarak dokunduğum ilk el ise hala kayıp.
Sorgulayamadığım sadece çocukluğum kaldı, birde masumca seven yüreğim ve gecenin karanlığı kaldı ellerimin arasında. Diğer tüm değerler ise kayıp gitti ellerimin arasından.. Şimdi ise hiçbirşeyim yok...

Biliyorum aslında sen hiç bir zaman gelmedin bana.
Duymuyorsun !
Gitme diyorum sana,gitme !
Çığlıklarım boğuluyor gecenin karanlığında.
Gece korkunç, gece sessiz, gece yalnız... ...
Sesim kısılıyor
Gidişin bitişi olacak yüreğimdeki heyecanın,
Gidişin sönüşü olacak gözlerimdeki ateşin.
Beni,yüreğimdeki sevgiyi,
Gözlerimdeki bitmek bilmeyen umudu unuttun!
Ama ne olur bunu unutma.
Gidişin dinderemez bu fırtınayı.

Yoksun sen asl... Devamıında hiçte olmadın. Sadece benim kalbim, benliğim varetti seni. O son konuşmamızdan, benim en çok canımı yakan o günden beri yoksun. Ama yinede varettim seni. Kalbimi öylesine kımış, ruhumu çürütmüş olsanda ben hep varettim seni. "Her zaman yanındayım" en acıtanıda dudaklarından dökülen bu zehir sözcükler. O zehri alan kalbim, ruhum çürüdü artık. Ruhumda terketti beni ve gerisinde bomboş bir vücut bıraktı.
O gün söylediklerin. O an benim için dünyalara bedeldi ama ya daha sonrasında olanlar... Hayatıma mal olan kırık dökük can acıtıcı sözlcükler oldu. Senin için gelip geçiciydi. Ama benim için kalıcı bir yaraydı; izi duran, kapanmamış, kanayan bir yara

Hedef tahtası gibiyim tabancayı alan ateş ediyor ne kurşunlar beni öldürüyor ne de ben kurşunlardan kaçabiliyorum kurşunlara maruz kalmış kartal gibiyim her dağın arkasında her taşın altında her ağacın dalında bir umut arıyorum ne çare , çaresizliğim acısını bana karşı esen rüzgardan çıkartıyorum

EN GÜZEL sEÇMELER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seçmeler 2
» Seçmeler serisi