!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

seçmeler 2

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

seçmeler 2 Empty
MesajKonu: seçmeler 2   seçmeler 2 Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 12:10 am

Kıüçük odada her şeye resmini çizebilmek… Ve işte bu küçük odada yaşayabilmek kocaman hayalleri. Tutup düşleri elinden her gece sana getirmek… Bak yine sendeyim umutlarımla. Onlara seni anlatıyorum. Seni gösterip, işte bu, sizi yaşatan diyorum. Bir anda sıyrılıyorum tüm geçmişimden. Dalıyorum hiç korkmadan engin denizlerine. Oysa yüzme bilmiyorum ben. Sen tutuyorsun elimden, korkma diyorsun, korkma! Korkmuyorum, sahiden korkmuyorum sevgili. Sözlerin yüreğime nefes gibi doluyor, gözlerin ufkumu açıyor. Güç veriyorsun bana. Yüzüyorum yüzüyorum yorulmuyorum.

Aşk bu olmalı. Aniden uyanmak uykudan ve bilmek o anda çok uzaklarda adının söylendiğini. Çok uzaklarda olduğunda bile duyabilmek seni… Aynı anda kelimeleri çarpıştırmak ve gülümsemeyle susmak

Sen gittiğinde bi çok şeyde senle gitti;Mutluluğum,Gülüşlerim,Sevişlerim,Sana olan aitliğim ve hayatımı hayat yapan bi çok şey...!Kimin olursan ol,Kimle olursan ol yüreğimi bikere teslim ettim sana,Sen benimle olsanda olmasanda...!O yaşanıcak güsel günleri birlikte görmek varken...Ayrı yüreğin benden ayrı mutlulukların... tadına bakmış.!Günlük afiyetlerin geçici kalıcılığına kurban ettin bizi...Bense elimde senin için görmezlikten geldiğim bi hayat,ve o hayatın bana getirilerini sensiz kabul etmediğim,boşa harcadığım,harcandığım yanlızlığımla yol aldım ;'Yeni bi Bana'

seven kalbimi Hiç görmedin
senden başkasını görmeyen kalbimi Anladım ki sevgin yalanmış Gülüşün
sahteymiş,değmezmiş sana. Lanet olsun sana ayırdığım yıllara. Geç de
olsa anladım aşk hatamı; en büyük suçum Sözlerine kanmak,gülüşüne... aldanmaktı. Bir zamanlar sensiz olmaz diyordu kalbim. Ama şimdi sensiz
yaşıyorum Ve çok mutluyum.

seçmeler 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EN GÜZEL sEÇMELER
» Seçmeler serisi