!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

19 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

19 12 2009 Empty
MesajKonu: 19 12 2009   19 12 2009 Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 5:19 pm

Kimbilir benimle yaşadıklarına kim el koydu, Kim yasakladı bana söylediğin seviyorum'lu kelimeleri Kim yalan yere yemin ettirdi sana Ömür boyu seveceğim diye. Ben koca hasretleri eritmeye çalışırken, düşevlerimde, Kana boyarken hüznümü,

Beş para etmez jiletlerin öncülüğünde, Seni kim gönderdi, Aşkımı kundakla diye
ÖYLE BİR GERÇEK VARDIR ORTADA,NE SEN ANLAYABİLRİSİN NEDE BEN ANLATABİLİRİM.BU BENİM GERÇEĞİM,SANA DAİR OLANSA,SADECE SENİ SEVDİĞİM. DUYGULARSA BENİM VE SENİN AŞK İKİMİZİN.HASRET VE ÖZLEM DOYUMSUZLUKLARIMIZIN,OYSAKİ ŞAHİT KILMIŞTIM YILDIZLARI AŞKIMIZA.

Her karanlıkta yokluğunun korkunç boşluğu...Aynı yolu yürüyorum,aynı şemsiye...Sol yanım ıslanıyor,farkına varmıyorum...Alışkanlık bu ya,sağımda sen varsın sanıyorum...Yada şemsiyemi acılara açtım bu sefer,seni koruyorum...Gelsen geçermi bilmiyorum ama, sığınak olmuyor hiçbir şey acılarıma...Bu aralar herşey bir damla yağmurda

Elimde bir kadeh,parmaklarımın arasında sigaram. Çekiyorum bir şaraptan bir sigaramdan. Darmadağan kara çarşaflara bakıyorum......Zaman.......Sen beni öldürmüşsün.Şikayatim yatak sigaram, şarap değil.. Zaman.....Seni tanıyamadım zamanında,Elini tutamadım OKULDA seni bekleyemedim yatağımda.Zaman.....Öldürdün beni.

BAHAR ÇİCEKLERİ GİBİ....Gök bile kıskandı gönlüme yağan gözyaşlarımı Dökülüyor kendi halinde sessiz sedasız ..Bam telime vurmadan .SenSenAğlama artık ben varım bak akıyorum yüreğinin yerineHadi bir gülümseme yerleştir dudağının yanına Gamze olsun açsın bahar çiceği gibi...

Biriktirdiklerim..mavi düşlerim,,umutlarım..hayallerim..nerdeler.?.hangi bilinmeyen kör kuyulara gizlendiler..neyin hesabını kimden sormalı..sorulacak bir hesap varmı ki!!geceden sahaba uzanan bir serzeniş..kimse bilmedi,kimse görmedi..aynadaki yüzüm yabancı..sessizliğime gülümsedim

Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak

Bilirim senin beni nasıl sevdiğini,aslında sende bilirsin de korkarsın acabaların da, keşkeler de kalırsın bilirim. Birimiz erken birimiz geç dedik bu aşkımıza.Bilirim biz nasıl sevdik birbirimizi imkansızlık da olsa.Kavuşmamız,varlığımız,yokluğumuza hayalde olsa,bu sevda el ele bitmese de,biz bizi seviyoruz aşkım…

Aşk senmisin yoksa benmi? Hasret ve özlemler sana mı bana mı?Susma hadi! Ben sözlerin bittiği yerdeyim,aşkımı dile getirmek kifayetsiz artık.İki kelimenin ardından anlamlarına kapılıp gitmekmi yoksa.Ben sevdandan yanan,elerindeki kokunla yatan, düşlerinde olmak için el açıp dualarda kalan.Hasretindeki yağmur,gözlerimdeki yaştan arta kalan sadece ben,akan kan...

Yine oldu akşam,gece yakın karanlığını sunmakla meşkul,yüzüme vurur gibi,bilmezki bunca yıl başaramadığını,gece sensen karanlık da içindeyse,benimde gül yüzlüm hayalimde.Ellerim hala onun sıcaklığında,an gibi,hazanda olsa,hüzünüde içinde,olan bir mutlulukdur,Beklemek ömre bedelse yüzün hayalimde beklerim

Aşk hasret yüzüne bakar. hüzünlü yüzaşk bakar.Özlemler aşk kokar,yaşam sana bakar.Sen sevdaya dalar ıssız bir dünya doğar.Yeryüzü gelişinle bir ışık saçar,aşk yokluğunda yara alır .Varlığında mevlaya duacıdır.Aşk bakdığında sen yaşarsın, yokluğunda hasret saçansın.Özlemlerinde tütsü kokarsın.kavuşlarımda aşkı yaşarsın

Ne tadım ne tuzum var bu gece.Ne yenilirim ne içilir.Haram edilmiş lokma gibi,dizilir sözler gırtlağıma.Gözlerimde hayalin,sigaramın har ateşinde çekerim içime,dumanı yakar içimi sanki,sen gibi.hasretin hazanı beklemiş hüzün gibi.Beklemek kavuşmaksa gözlerindeki şevkate,ömür nedir der beklerim....

ÖYLE BİR GERÇEK VARDIR ORTADA,NE SEN ANLAYABİLRİSİN NEDE BEN ANLATABİLİRİM.BU BENİM GERÇEĞİM,SANA DAİR OLANSA,SADECE SENİ SEVDİĞİM. DUYGULARSA BENİM VE SENİN AŞK İKİMİZİN.HASRET VE ÖZLEM DOYUMSUZLUKLARIMIZIN,OYSAKİ ŞAHİT KILMIŞTIM YILDIZLARI AŞKIMIZA.

Her karanlıkta yokluğunun korkunç boşluğu...Aynı yolu yürüyorum,aynı şemsiye...Sol yanım ıslanıyor,farkına varmıyorum...Alışkanlık bu ya,sağımda sen varsın sanıyorum...Yada şemsiyemi acılara açtım bu sefer,seni koruyorum...Gelsen geçermi bilmiyorum ama, sığınak olmuyor hiçbir şey acılarıma...Bu aralar herşey bir damla yağmurda.....

Sensizliği bile sen diye sevdim yokluğuna varlığını ekledimmmm bu şehre kokunu yükledim her rüzgar da... aynı şehirde değiliz ama güneşi,gökyüzünü,geceyi,gündüzü sen diye sevdim...... Geçen her saati senleymiş gibi geçiriyorum yoksa... duruyor zaman buralarda.... Özlemin bitir beni....yokluğun bitir...((srtmng))

Kimbilir benimle yaşadıklarına kim el koydu, Kim yasakladı bana söylediğin seviyorum'lu kelimeleri Kim yalan yere yemin ettirdi sana Ömür boyu seveceğim diye. Ben koca hasretleri eritmeye çalışırken, düşevlerimde, Kana boyarken hüznümü, Beş para etmez jiletlerin öncülüğünde, Seni kim gönderdi, Aşkımı kundakla diye

19 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 17 12 2009
» 18 12 2009
» 20 12 2009
» 21 12 2009
» 25 11 2009 04.25