!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

18 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

18 12 2009 Empty
MesajKonu: 18 12 2009   18 12 2009 Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:07 pm

sen bile inanamayacaksın içimdeki ilmeklerine çünkü kördüm oldum ben seninle çözmeyide deneme kaybolursun sende içimde...((srtmng))

YOKLUĞUNLA savaşırım hergeçen gün
ve her geçen gün daha kaybediyorum kendimi
seninle birlikte ben de yok oluyorum
haz vermiyor artık sensiz Hiçbirşey Kaybolasım geliyor Bu şehirde....((srtmng))

seni arıyorum sessizce yürüdüğüm kaldırım taşlarında gecenin karanlığında.ertelenen sevdamın bedelini ödüyorum sancılarımla.((srtmng))
İçimde hasretin,öyküsü yatan.Seni hatırlatan,seni anlatan.Her dinlediğimde,beni ağlatan.Bir sevda şarkısı,oldun dilimde.ŞİMDİ FERYADIMSIN SON NEFESİMDE..((srtmng))

YERYÜZÜNDE İKİ GÜZEL DESELER BİRİ SEN DİĞERİ GÖLGEN.GÜN BATSA NE YAZAR AYDINLIĞIM SEN,HESAPSIZ ÖZLENEN

Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen benim en değerli yerimde yüreğimde olmalıydın orada kalmalıydın.

Kimbilir Kaç Kişi Seni Sevdi Kimbilir kaç kişi senin zarif hallerini sevdi Kaç kişi güzelliğini sevdi Belki gerçek aşkla; belki değil Ama bir tek kişi seni sevdi. Bir tek kişi değişen yüzündeki hüznü sevdi

18 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 19 12 2009
» 20 12 2009
» 21 12 2009
» 25 11 2009 04.25
» 22 12 2009