!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

22 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

22 12 2009 Empty
MesajKonu: 22 12 2009   22 12 2009 Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 2:06 am

İçim öyle acıyor ki koca bir boşluk yüreğimde yokluğun Karanlıkların kapladığı yollarında kaybolmuşum Nefes almak güç,yaşamak anlamsız, sensizlik dipsiz bir uçurum Bense uçurumundan aşağı ümitsizce düşüyorum

Eğer gelmeyeceksen sevgili ; bırak tövbeleri yarım kalmış günahlarını ser bedenime Sevgiyi haketmeyen kalbim bari bir işe yarayıp küllerimden yalnızlık gülleri yeşersin yalnızlığın gölgelerinde Bir yudum sevginle düşlerime gelmeyeceksen; bırak ta sensizliğin içinde avuç içlerinden kanatlanayım sonsuzluğun satırlarına

Bir yaprak, bir damla daha! Döküldü amansız! Ömrüm nasıl geçer böyle Sensiz, sevdasız O'nu getirin bana! Diye haykırırım kimsenin duymadığı yerlerde Ben sensiz gecelerime düşman olmaya çalışırken, düşman bellediklerimin dostum olduğunu anlamışım yokken… Böylece film biter, sen gider

Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır, hep bir yanın eksik Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır, başka aşklarsa seni kandırmayacaktır O başkalarıyla, mutlu bir hayatı yaşıyor olsa da, yine de sevginden vazgeçemezsin İste aşk bu Boşver, hep aynı masaL “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

Ben sensizlikte intihar etmeyi değil; Ben seni " uzaklardan bile sevmeyi " sevdim ki Ben sensiz ölmeyi değil; Senin bir yerler de bensiz olsa da " nefes alıyor olmanı " sevdim Sen bana ait olmasan da; ... Ben senin varolduğun bu dünyada " yaşamayı " seçtim sevgili

Serhatt Mengüç elin olduğunu bilsemde senin sevgini taşımak Gurur veriyor gönlüme Çünkü koyamadım yerine ben öylesine sevmemiştim oysaki Bir Ömür vaad edmiştim Kalbime..((srtmng))
Adını her andığında tekrar söylersinBir kez ve bir kez dahaAma daha fazlasına yetmez nefesinSessizce acılarını yüreğine akıtmaya devam edersin!Yalnızlığa gömülür, bağıdıklarını yüreğine hapsedersin!Çünkü bağırdığın anda aynı şeyleri yaşayacağını bilirsin, yüreğinin yanacağınıBu yüzden hep sessizliğe gizlenirsin!!

Gözümü açıyorum sen, kapıyorum sen... Hiç bitmeyen serüven... Günümün en keyifli anı, uykumun en tatlı rüyası... Seni soluyorum, havadasın. Seni kokluyorum, doğadasın. Hele şimdi sonbaharsın. Ya da sonsuz bahar. Seni yaşıyorum, Canımdasın. Canımsın...

Aşkımın tarifi yoktu yada sen öğrenemedin kKolay bir bilmeceydi sen ip ucunu göemedin oysaki ben sana hep bi not bırakmıştım ama sen Onu bile göremedin((srtmng))

sen ve ben tüm başlangıçlarım böyle başlamıştı hayallerim umutlarım sen ve ben düşlerim de büyütttüm rüyalarımda gördüğüm sen ve ben di. senin hayallerin ise... sen ve beni bitirmekti...((srtmng))

bakmadık hiç bir sokak bırakmadım izlerini süürdüm .... Kokunu hangi caddde hissetsem buldum sandım ama rüzgarın yanılttı beni... ben hep seni aradım sense Kaçtın benden ..!((Srtmng))...

Günler güz yaprakları gibi birer bir er dökülürken ayaklarımın Dibine ben her gece karanlığa dikip gözlerimi senin aydınlığını bekledim. SEN YOKTUN

22 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 17 12 2009
» 18 12 2009
» 19 12 2009
» 20 12 2009
» 21 12 2009