!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

23 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

23 12 2009 Empty
MesajKonu: 23 12 2009   23 12 2009 Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 3:43 am

Yoruldum, çaresizliğim dinmiyor, Körebe kovalamacalrdn içim acıyor, Cam kırığı yüreğim, artık dayanmıyor, Kül renginde umutlarım savruluyor. Ağlamşm, yanmışım, saç baş yolmşum, Sokak başlarına, gözlerimi nöbete salmışım, Bir sese, yüreğimi köle etmişim, Ömrü bir gülüşe canımı vermişm yürgmde ykluğunun fırtınaları, Bede......nimde dokunuşlrının kasırgaları, Ne yapsam ne etsemde bitmiyor içimdeki sana hasret yanımm !!!.

Her şeyin karşılıksızdır onun için her şey ona amade olmuştur gönlünde.. Sıcak bir dokunuş sıcak bir gülümseme beklerken başkasına verdiğini görürsün onu yüreğin kahrolur..Yine de seversin karşılıksızca taparcasına.. Karşılıksız bir aşka tutunmuştur yüreğin için yanar kan ağlar gözlerin.. ((srhtmng))

Zor değil midir karşılıksız bir aşka tutulmak.. Bakarsın ona derin derin iç çekerek. O senden habersiz hüzünlü gözlerine bakarken sen ona körkütük aşıksındır alev alev bakan gözlerindesindir..
aşkiki uçlu keskin kılıç ne yandan tutsak saplanırdı avuçlarımıza hiç bir şey eksik değildi oysa bilmem ki nesini beceremedik bu aşkın nesini ?

şiirler yetmedi seni anlatmaya !kış isen ayaz isen sevgisizsen gelme ne sen bölük pörçük bölün ne de ben bölüneyim bin parçaya
Onlar buna dümdüz delilik diyorlar Deli kalp sesinin izinde bilmiyorlar Yorulmadan hangi tepe aşılır Ben sevdiysem buna kim karışır İsteyipte söyleyemediğim çok şey var Sen dönmeden uyumam bu gece Düşün bi benden başka gerçeğin mi var Sen dönmeden uyumam bu gece Sen dön ben uyumam bu gece

Suskunluğun misafiri olmaktan haz alıyor yüreğim! Musalla taşındaki cesedin suskunluğu kadar suskunum Konuşmalara küstüm! Gemilerim artık kendime yol alıyor.Her zaman her yerde her istenileni anlatamıyorum.
ben sana soyluyorum seni cokk ama cok seviyorum senden de beni sevmeni ıstıyorum işde şimdı soylee sev dedim sana sev dedim tüm kalbımden sev dedim sende severmisin benii

ben sana soyluyorum seni cokk ama cok seviyorum senden de beni sevmeni ıstıyorum işde şimdı soylee sev dedim sana sev dedim tüm kalbımden sev dedim sende severmisin benii
13 dakika önce · Yorum Yap ·BeğenBeğenmekten Vazgeç
Yorum yaz...
Kaldır* * * αşк мαн. ѕєν∂α ¢α∂. уüяєк çιкмαzι * * * H a s r e t Gelme üstüme üstüme .. Ya beni kıracaksın yada ..... Senin için her şey Yazdığım konuştuğum sustuğum her şey senin için Suskunluğum durgunluğumda hep bu yüzden Artık özlemlerim sığmıyor kağıt yapraklarına Seni hissedebilsem yanımda Ama nerde?
13 dakika önce · Yorum Yap ·BeğenBeğenmekten Vazgeç
Yorum yaz...
Kaldır* * * αşк мαн. ѕєν∂α ¢α∂. уüяєк çιкмαzι * * * Yıldız kayıyor uzaklarda bir yerlerde. "Dilek tutyorum çocukça inanışların heyecanıyla. Gözlerimi kapayıp seni diliyorum yine.. Az kaldı diyorum içimden çok az((srhtmng))
14 dakika önce · Yorum Yap ·BeğenBeğenmekten Vazgeç
Yorum yaz...
Kaldır* * * αşк мαн. ѕєν∂α ¢α∂. уüяєк çιкмαzι * * * Umut besliyor içimdeki çocuğu. Açgözlü ve saf çocuk. Her defasında daha fazlasını istiyor doyuramıyorum. Yetinemiyorum sensizlikle. Aç kalacak içimdeki saf çocuk. Kimsesiz sahipsiz... Bir başına... İçimdeki çocuğa sen gerek.
17 dakika önce · Yorum Yap ·BeğenBeğenmekten Vazgeç
Yorum yaz...
Kaldır* * * αşк мαн. ѕєν∂α ¢α∂. уüяєк çιкмαzι * * * Seni sana rağmen yaşadım. Hep kaçışlarla dolu hep eksik... Bir yanını tamamlasam mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum

23 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21 12 2009
» 25 11 2009 04.25
» 22 12 2009
» 06 12 2009
» 08 12 2009