!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

09 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

09 12 2009 Empty
MesajKonu: 09 12 2009   09 12 2009 Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 2:31 pm

Sen gideli her şey aynı sokak cadde Yağmurlar bile aynı yağıyor içlenircesine Tek değişen kar yağdı çok sevdiğin saçlarıma Cam kırıkları battı seven yüreğime Hüzün yağdı boş odama gözyaşı doldu yarınlarıma Acıtmayacaktı hani hiç bir şey sen olacaktın yanımda Verdiğin sözler ettiğin yeminler nerde hatırla sevgili

ZORLA CANINI YAKTIRANLARA,CANINI YAKTIKLARIMA GELSİN!!! Benim Bir qökyZüm var biLiomSun ? RenqaRenk HepSi birbRnden farkLı yıLdızLarım Var iÇinde... ve öLe bi SistemLe bağLyıZki Biz yıLdızLarnDan briSi kayarSa hepSiyok oLur . bu yüzDen uZak Dur qökyZümden Canını yaKarım (!)

artık kokunun bile yok bu şehirde ismini duymaz oldu kulaklarım yine sensiz geceler bekler beni bu boş odalarda şimdi ben neyleyim kime dert yanarım kime anlatırım kim dinler ki beni her cümlemde sen kimin canını sıkarım akşamleyin ve hangi rüzgara haykırırım seni sevdiğimi sana gelirmi ki yalvarışlarım yakarışlarım ta... burn o yana Çözüm nedir yüreğim yine çıkmazlarda yokmu bi akıl veren((srtmng))

çarşambaydı günlerden saat 1 civarı kalbimin hızlı çarpışından duymaz oldu kulaklarım saatın çınlamasını trenin çuvçuvlamasını insanların ayak seslerini ve uğultulu bağırışmalarını çünkü odak noktam senin ayak sesindi senin kokundu ve her an o merdivenlerden çıkarsın die gözlerimi ayırmadığım o yer..yar seni çok özlemi...şim,yar ben seni çok sevmişim,yar ben sana gönül vermişim ya ben seni deliler gibi sevmişim((srtmng

Gönlünün saraylarında zindanlardayım ne çıkış yolu var ne de salıverecek bi nedenim belki de ben istemiyorum Çıkmak bu zindandan ve belki... o bile mutlu ediyor beni içinde olmak sende olmak seninle olmak sen beni kölen olarak bilsen de sen benim GÖNLÜMÜN SARAYIN DA SULTANSIN....((srtmng))

yine kalakaldım anılarla ,sensizlikle,senden kalanlarla oysa ki neler umut etmiştim neler düşlemiştim BİZ adına.yine gözü yaşlı bir ben kaldı ortada sen inadınla zafer sarhoşu.tükenmek bilmeyen bu sevdaya nasıl dayanacak o inadın görüces bakalım.sen yazmışın kalbime sevdanın adını başka elleeri nasıl sever bu yürek Ned...ir bu inadı şartın....hangi günahın bedelidir bu sensizlik((srtmng)

09 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 25 12 2009
» 10 12 2009
» 27 12 2009
» 12 12 2009
» 28 12 2009