!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

10 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

10 12 2009 Empty
MesajKonu: 10 12 2009   10 12 2009 Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 4:11 pm

bakışlarında gördüm ben cenneti susuz kaldım aç kaldım kimsesiz kaldım ama seni arzuladım gecelerce gözlerinde hayat buldum ben sözlerinde tattım sevdayı... şimdi ölmek niye SENİ YAŞAMAK VARKEN

Bir gün gözlerinden iki damla yaş akacak, Gönlünde sonsuz fırtınalar kol gezecek, Bir an düşüneceksin,, Geçmişi… Acılarıyla,mutluluklarıyla,, Gözlerinden akan iki damla yaş, Gönlünde kol gezen fırtına,, Bir bütün olacak,Tıpkı Okyanus gibi,, Ve sen…. Kendini bulacaksın dalgaların ortasında,,, Ama,,, Hiç kimsenin olmadığı bir zamanda

Kalemim bitti yitirdi şiirini şuur öldü kanımdaki mürekkep balığı solumdaki sise intihar etti intiharlar bir aşkı kaça katlayabilirdi ki ezik bir yürek yaşamak için geç bir zaman ... ölmek için ise erken...

gözlerin kaldı bir tek aklımda o kömür karası Gözlerin kokun kaldı havamda birtek ve sen kaldın içimde teyy şuramda sol yanımda..... sen çekip gitttin ben kalakaldım oracıkta..((srtmng))

ne derdime TEKEL ne doktor ne de bi ilaç var derdim DELİCE SEVMEK uğruna sevilmemek derdim sanadır yar ben TÜM SEVMELERİMİ SENİN İÇİN KULLANMIŞTIM şimdi Kiimi nasıl ne zaman nerde severim kimsesiz bıraktın,yarım bıraktın,yar sız bıraktın, SENSİZ BIRAKTIN BENİ((srtmng))

KaldırSerhatt Mengüç aklıma Koymuşum seni bir kere yüreğime çizmişim sen bir kere sen varsın diye ben rest çekmişim aleme bir kere saçının bir tek teline ben ömrümü adamışım eyyyyyy VEFASIZIM EYYYY HAYIRSIZIM eyyy GÖNÜL ÇELENİN BEN SANA HAYRANIMMMMMMMMM ((srtmng))

KaldırSerhatt Mengüç HASRETİM___ HAYALİMDESİN ÖZLEDİM____ kOKUN HALA içimde SEVİYORUM___BİR başkası yok içimde BEKLİYORUM___ Belki gelirsin diye UMUT EDİYORUM___ beni sevme ihtimalin var diye veEEEEEEEEEEEEEEEE TÜKENİYORUM ÇÜNKÜ SENSİZ ÖLÜME GİDİYORUM((srtmng))

bak sevdiğiceğim herkes gülüyor halime herkes dalga geçiyor benimle bir başka bakıyor etrafdakiler artık delice sevmek ne garip geliyor millete yada sevilmedikleri için kıskanıyorlar seni....ne çokk UMUT bağlamısım Yüreğine GELMİCENİ BİLDİĞİM HALDE HALA SENİSEVİYORUMLARLA KALDIM KENDİME... AMA BİLİYOMUSUN SADECE SENDE YAKIŞTI BU 2 CÜMLE BANA((srtmng))

KaldırSerhatt Mengüç yine son demindeyim akşamın üşüyorum yanlızım sigaramın dumanı tütmez oldu esiyor hava yokluğunla beraber alıp götürdü kokunu rüzgar fırtına çıkacak birasdan yüreğimde Volkanlar patlıcak içimde durduramıorum bu özlemi hasreti sensizliği DÖN BEBEĞİM DÖN HASRETİM DÖN UYKUSUZ GECELERİMİN SEBEBİ çOOokKkKK özledim ama ben seniiii!!!((srtmng))

Gittikçe bitmiyor bu gidişler,akrebi sızıyor içime saatlerin. Dönüş yolu kapandı sevdaya, Her şeyimi tutuşturdu, ayrılığın alevi. Göz yaşlarımı bana bırakın,alın sevdam sizin olsun. ‘BAZEN SAATLER AYRILIĞI GÖSTERSE DE; UNUTMA AYRILIKDA SEVDAYA DAHİLDİR ANNE !!...’

10 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 09 12 2009
» 25 12 2009
» 27 12 2009
» 12 12 2009
» 28 12 2009