!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

27 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

27 12 2009 Empty
MesajKonu: 27 12 2009   27 12 2009 Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 3:12 pm

Yine gecenin bilmem kaçı Hani özlemek diyoruz ya işte o özlemi yaşıyorum.. Seni hayal ediyor seni bekliyorum Belkide bir gün gelicek diye kendimi Çocuksu yüregimi avutuyorum.. Sigara üstüne sigara yakıyorum Dedim yha Özledim Lann Seni.....Hasretin içimi sardı yakar bedenimi Ben özledim lan seni. Serhatt Mengüç

Birini sevmek istiyorum; hiç kimseyi sevmediğim gibi biri sevsin istiyorum beni hiç sevilmediğim gibi...Biri o kadar çok sevsin ki beni hatalarımı da sevsin istiyorum! O kadar çok sevsin ki; hata yapmaktan ödüm kopsun!Kıskansın istiyorum biri beni! Sorsun istiyorum “neredesin” diye “Hımm kim aradı bakayım” diye! Ben sormam ama korkmasın. O sorsun! Serhatt Mengüç

Gurur! Gurur da neyin nesi?Hayatımda en yakınımdakiler için bile vazgeçmemiştim ben gururumdan.Şimdi aşkıma dair içinde gurur geçen tek duygum aşkımla gurur duymamdır herhalde...

Geçmiyor zaman... Oysa yanımdaysan nasıl da doluyor boşlukları anlamsızlıklarımın... Yetiremiyoruz...Saniyelerdakikalarsaatler ve günler...Nasıl da akıyor. Ama yoksun diye durdu şimdi zaman. Serhatt Mengüç

Sensizken heR qecen qünüm qectiqiyLe kaLmıyor 1 parca götürüyor benden... Ses edemiyorum kızamıyorum sövemiyorum ya da savunamıyorum kendimi fütursuzca... Hayatımın nasılda yavaş yavaş cıkmaza sürüklendiqini izliyorum sadece çare sizce... Ama hala ufukta 1 güneş varaz 1 ışık... Bu bile yetiyor nefes almama
elindekilerşe yetinmeyi bilmeliymiş ya insan öqrendim işte... Susacaktım susmadı yüreğim... ağlıyorum Şimditükeniyorum ama bekliyorum... "GEL HADİ..." (D) ÜŞÜYORUM... (D) UYUYORMUSUN..?

Sensizken heR qecen qünüm qectiqiyLe kaLmıyor 1 parca götürüyor benden... Ses edemiyorum kızamıyorum sövemiyorum ya da savunamıyorum kendimi fütursuzca...
Hayatımın nasılda yavaş yavaş cıkmaza sürüklendiqini izliyorum sadece çare sizce...
Ama hala ufukta 1 güneş varaz 1 ışık... Bu bile yetiyor nefes almama...

bana bir gel desen o yolları hiç geçilmemiş sayarım hafızamı kurban eder aslalardan cayarım bir gel desen sana orucumu bozar sensizliğe doyarım bana bir gel desen... seni özledim..((srhtmng))

Şimdi binlerce kilometre uzaktayız bazen mesafelere isyan edesim geliyor çünkü en ihtiyacım olduğu an sana yalnızlığım yanımda oluyor. Yalnızlığım sarıyor senin yerine beni Yalnızlığım paylaşıyor tüm dertlerimi Yalnızlığıma haykırıyorum deli gibi sevdiğimi... ((srhtmng))

Sevmesen de beni özledim sesini git desem de yine gitmesen... Yıllardır çektiğim bu hasret mi çile mi haram mısın bana bi bilsem! Bebeğim benim hayalet sevgilim... Her Güzel Şey Senin İçin... ((srhtmng))

Yetmiyor yazmak hasretimi gidermeye
Yetmiyor hiçbirşey senin özlemini gidermeye.
Anladım ben sensizken yarım kalmış bir roman gibi anlamsızım.
Unutma sevdiğim!!!
Ne kadar uzakta olursam olayım yine sendeyim.
Birgün uzaklar da yakın olur önemli olan YÜREKLER BİR OLSUN

Bir yanım: "Bir daha kimse hiç kimse onun kadar çok sevilmeyecek" derken bir yanım sakin sessiz... Zaman geçiyor acım dinmiyor. Kapanmıyor yaralarım.. Tükenirken ben aklımda bir tek sen... Görüyor musun yine konuşuyorum ama sessizce. Susmayı öğreniyor yüreğim... Susuyorum...

Giderken yanina aldigin "sessiz" cümlelerini hangi biçakla biledin ?(!) Hangi kör biçakla biledin dilini de tek bi söz edemedin? Kilitler mi vurdun yoksa diline ? Ne diye "sessizce" gittin ? Sen beni giderken öldürmedin Geberttin !''

bir günah işledn bitirdin bizi dilimde duamdın isimmin dewamıydın.... sen benim eksiklerimi tamamlayan yarımdın gözbebeğimdin heycanın mı bitti yoksa hiç mi sevmemiştin beni. güzel rol oynadın bana bağlattın kendine delice sevdim en masum aşk rolü benimdi sense en masumiyetnle sahtece kandıran beni.....((srhtmng)) 00:56

27 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21 12 2009
» 25 11 2009 04.25
» 22 12 2009
» 06 12 2009
» 23 12 2009