!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

28 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

28 12 2009 Empty
MesajKonu: 28 12 2009   28 12 2009 Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 3:20 pm

Eline yüzüne bulaşmasın diye değilmiydi o sessizce kaçışlar... Peki kapattım bende kapılarımı sürgünü çektim üstüne bir kilit vurdum ...kalbime Bundan böyle isyankar kalem yazar sadece .............. YÜREKSİZLERE! ...SM...

Hayallerimle kavga ettim Umutlarıma kızdım biraz Ve nefret ettim kalbimden Böyle deli sevdiği için seni. Yokluğundan mıdır nedir bilmem Biraz yalnızım bu gece. Saatler mi zor geçiyor Ben mi çok kaldım dünya da Ya da çok şey mi bekledim hayattan bilinmez ama çok geç olmıcak giderim belki de bu gece belki de yarın ... bu koca şehir dar gelir bee dar gelir.....SrhtMng

Ama sen git... Ve öyle bir git ki Her adımda senden değil kendimden vazgeçtiğimi hissettir acıyla … Yüreğim Sözün özü; Vazgeç saçmala ve git istiyorum izinsizce…! Ben gidemiyorum ... Sen git işte ! SM

Hadi Git Giderken her şeyini al Ne bir anın ne de hatıran kalsın. Al ki geriye dönüp bakma şansın da olmasın. Sil hatıralarından beni Sel olmasın gözyaşlarım. Yıkmasın gönlümün mas mavi şehirlerini. Umutlarımı alma. Kalsınlar ki Geride bıraktığın bu viran bedene Işık olsunlar.

Gittin... Oysa çoğaltmak vardı sevdayı... Canlı tutmak vardı her zaman hayatın en güzel kavgasını... Gittin... Sen harcayan oldun... Umutlarım harcanan... Bense; Yürüdüğü yolda eskisinden daha öfkeli daha kırılgan.....

Çareler yıne caresız.. Ve sen hala susmaların koynundasın yar! Soyle!!! Ben sensızlıgı hakedecek kadar ne yaptım sana??? Susma yar!! Kus ıcındekılerı.. Neyse sorun soyle.. Bagır cagır kız söv ama susma!!! Susarak öldurme benı! Yapma yar.. Bana bunu yapma!...SM...

Sakın bırakma beni... Yoksa düşerim adressiz coğrafyalara... Gözlerime yıldız sermek için gündüzü bekleme... Her an sendeyim çünkü..... Gözlerinde sakla beni.... Hayatın ta kendisi sensin çünki..__-SM-__

Güçsüz de...yapamadıpes etti de...yoruldugitti de... İnan son kez dayıyorum başımı omzuna İnan son kez bakıyorum böyle içten sana Ve inan son kez ağlıyorum uğruna...

28 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 18 12 2009
» 19 12 2009
» 20 12 2009
» 21 12 2009
» 25 11 2009 04.25