!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

29 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

29 12 2009 Empty
MesajKonu: 29 12 2009   29 12 2009 Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 3:19 am

Özlemleri mi şimdi bir konteynera yükledim birazdan kalkar gemim limandan nereye gideceğini bilmeyen bir kaptan var dümen de ben de adresini söyleyemedim... Sana Gelseler de bi faydası yok çünkü..... dalgalar nereye savurursa gitsin umrumda değiller artık umrumda değiller..... ((Srhtmng )) 18 : 55

Gel desem sana.. hiçbir şey sorma,hiçbir şey konuşma,sadece gel.. gelirmisin? ? hadi desem yada.. hiç birşey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz...?? bakmasan, görmesen ,duymasan beni günlerce..aylarca belki.. yine beni severmisin?? gözden ırak olan gönülden de uzak olurmuş derler ya... yanımda olup uzak ol......anlardansan,uzakta olup içimde olmayı becerebilirmisin..?????

beni,ben gibi sevebilirmisin..? delirsem bi gün..' CANIMMMM diye sarılabilir misin....? kapris yapmak istesem ..yapsam hattaa şımarıp,kalabalıklarda elimi tutabilir misin...?

16 Ocak, 01:35 ·

Ben olamadın asla ... senden olmanı da beklemedim.. Biraz anlamaya çalışsaydın bu sevgiyi kirlenmiş kalbin bile acıtmazdı yüreğimi... dokunma bana... benim yüreğim mahsun artık... o ne sana ne de bana ait değil.. orta yerde sevdanın güvercinlerini bekliyor dedim ya dokunma bu satırlara bu yüreği bu bedeni biz yaktık

hesabını sana ödetmem korkma! ben kalleşliği görmüş insanım ama bizde yoktur yamuk... bizim sözümüz her daim namusumuz olmuştur...senin gibi yüreksize kalmadık ya! ben bu yüreği yaktım korların arasında ne sen dokunursun gayrı ne de ben toplarım bu yüreği.. darmadağınık kalmış bir hal içinde ... ben giderim vuslatım diye ölümüme... SM

Yine içimdesin öylece Hiç terketmemecesine..
O y s a
Çoktan Gitmen Gerekti Çoktan unutmam Gerekti Seni ve Sen`li herşeyiŞimdi bambaşka seyler kurcalamalıydı zihnimiSen değilSen`li Ben değil !Sana dair Hiç bir şey olmamalıydı bu kalpteÇünkü;Fazla Gelir sana Ettiiğim nefret bile

Söyleyecek,haykıracak,yazacak çok şeyim olmasına rağmen nihai duyguma götürecek birkaç cümleyle noktalıyorum karalanmış cümlelerimi İyi oku , iyi dinle , iyi hisset… Seslenişim olmayan vicdanına Ne bu dünyada ne de öte tarafta Helal etmiyorum hakkımı sana

Çok saat - Çok Gün - Çok Zaman Geçti
S e n s i z
Alışacaktım
Başaracaktım .
Tutmadı bu kez hesaplarım.... Devamını Gör
Sen dışında herşeyi unuttum yoklugunda
Hayal kurmayı ve umut etmeyi
Sabretmeyi ve Beklemeyi..

Kaçıp gittin yine bir selam vermeden bana Oysa ki ben bekledim gecenin en son saatine kadar Sadece bekledim umut etttim sabreddim benim olmıcağını bile bile dua ettim seni hece hece ezberledm iççime bu soğuk geceler de ve sadece seni istedim yanlızlığa Sadece seni beeee((srhtmng)) 02:55

Olsan da sen anlasan,sevdadan uyuşmuş tene dokunulmasının anlamsızlığını.Benzer acıların direnişinde duyarsız. Olsan da sen anlasan,izine yüzüne sürünmekten,kabuk soyumu yaralarına dokunmanın çaresizliğini. Sen yoksun ya,anlaşılmaz hiç bir yanım. Olsanda sen anlasan yokluğunda AŞKIN TANIMSIZLIĞINI.OLSANDA ACILARININ YERİNE SEN TANIMLASAN BENİ

Daha bu saatten sonra ne seni nede sevgini istiyorum
O ellerinle kirlettiğin sana olan o çocuksu saf sevdamı
Hiç mutlu edemediğin ve hala sende olan yüreğimi istiyorum
Ve sana sevdiğim
O benden aldığın ölümsüz aşkı
Sana hatıra bırakıp
Sonsuza kadar...
GİDİYORUM...

ben yüreğinin iklimlerinde yersiz yurtsuz, ben aşkının duldalarında beceriksiz kalmışsam kır kolundaki saatleri, at denizlere duvardaki geleceğe kurulu zaman dişlilerini. Çünkü, sevmek için dokunmak zorunda değilsin. Çünkü bir tanem, 'sen benim için birtanelerin, en birtanesisin.

üşüyor bedenim bu soğuk geceler de ıssız sessiz sokaklar ve çığlıklarmı duymaz kimse bu zifiri karanlıklarda tek başına kalmısım yüreğimmlee eyy canan kurtar beni bu dertten sensizlik soğuk sensizlik acı sensizlik Kimsesizlik sensizlik Ölüm

Madem Varlığım Acı Veriyor Sana, Madem Ki Ancak Yokluğumda Sevgimi Hissedebiliyorsun, Öyleyse Yoklukla Kal Sevgili...Madem Ki Yokluğumla Daha Mutlusun, O Zaman Yokluk Benim BU AŞK İÇİN BÜRÜNDÜĞÜM SON KİMLİK OLSUN..!!

ne zamandır bir eskici geçmiyor mahallemden veya bir hurdacı...çocukken bakır telleri toplardık sokaklardan, sonra hurdacıyı beklerdik, onları satıp dondurma almak için... şimdi ise satmak istiyorum eski aşklarımı...ama ben dondurma sevmiyorum ki artık//Srht//

Şimdi..ne olur qitme!ya da beni de götür cebinde ...Sözüm söz bak rahat dururum yerimde, Öldür beni !ya da beni de al içine.. Kendimi unutur sen olurum,içimde sen, senin içinde."..!♥️[srhtmng

Bir başlık bile bulamıyorum
Katlettiğin dizelerime
Canımın istediği de sendin
İçimin titrediği de
Yüreğimin eridiği de...
Unutursun belki gözlerimin rengini
Unutursun belki sevgi sözlerini
Soruyorum şimdi sana:
Ey yalnızlığıma imza atan insan!!!
Seni ne çok sevdiğimi de
U N U T A B İ L E C E K M İ S İ N ?

Bıktım sen'li Sensizliklerden canımı acıtıyor aynı havayı ciğerlerime solumamak