!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

31 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

31 12 2009 Empty
MesajKonu: 31 12 2009   31 12 2009 Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 5:45 pm

İçimde terkedilmişliğe bağışıklık kazanmış bir yara... ...Her gelişinde bir tırmık ! Gidişler kan reva !. Fırsat verilmiyor kabuk bağlamaya... ' aşk ' yarasına sargı bezi kar etmiyor ! //srhtmng//

O Ozlemleri Tasiyan Yurekte Olmuycaksin Artik Gozlerine Yasta Dolsa Her Akan Gozyasinda Benni Gormek Istemesen Bile Yagan Deli Yagmur Damlalarinda Yine Beni Goreceksin //srhtmng//

Biliyorum... Bana bıraktığın aşk gibi yarım yaşıyorum her şeyi. Başlayıp da bitiremediğim yazılarım sonuna kadar gelip de okuyamadığım kitaplarım son sözlerini duyamadığım şarkılarım var. Her şeyi aşkımız gibi paramparça yaşıyorum.//srhtmng//

Ne seni yaşabiliyorum ne de severim sandıklarımla mutlu olabiliyorum.
Hiçbir çözümü olmayan matematik problemi gibi cevabı olmayan bir soru gibi beynimi kemiriyorsun....
Yavaş yavaş sessiz çığlıklarla bağıra bağıra eriyorum bitiyorum...
Biliyorum....
BİLMİYORUM
SONU YOK MU BU SENSİZLİĞİN....??

Topla cümlelerini dudaklarımdan..Bana vaat edilmemiş yarınlarımı da yanına al...Bir de benimle yaşadığın mutlulukları. Bir de sana yazdıklarımı.Kötü bir gününde gözyaşlarını kurulamak için kuru bir peçete niyetine kullanırsın senli satırlarımı...
______ve nolur GİT _____//srhtmng//

Ama bir şeye dokunma ne olur...Seni " sen " diye seven yüreğime dokunma...Dokunma acıtır yalnızlığım yüreğini.. Dokunma kanatır diz boyu karanlığım o ince dudaklarını....Hayatımda yenilmeye alışmışken senin yenilgine de alışırım ben...Ben nice yürekte canlı canlı gömüldüm senin zaferlerine de alışırım... //srhtmng//

...Noktasız virgülsüz...Oysa ben..Oysa ben yaşadıkça hep bir eksik vereceğim sabah ictimalarında..Hep bir sen eksik olacak nefes almalarım..Artık öznesiz paragrafların içinde yarım cümlelik olarak sayılacağım...Artık ben " sensiz " varolacağım.... //srhtmng//

Bırak dokunma kanayan yaralarıma..

Cennet kokulu tenini sıçramasın kirli yüzümden akan yalnızlıklarım...Daha fazla acıtmasın pişmanlıklarda avutulmuş hatıralarım....Topla cümlelerini dudaklarımdan...
Her şey bitti artık...Ve her şey bitmişken sana git demeyeceğim.... //srhtmng//

Unutmadan bir teşekkür borçluyum sana; kısa bir süreliğine de olsa yarımlığımı yalnızlığımı unutturduğun için

...Ve de yaşattığın tüm mutlulukların için....Teşekkürler sevgilim....Giderken sakın ardına bakma...Gözlerin pişmanlıklarında günahlarında kalmasın...:*( //srhtmng//

Topla cümlelerini dudaklarımdan... Her şey bitti artık... Maviler kadar özgürsün artık... Dilediğince uçabilirsin.... Yolların hep Cennete çıksın...." Bensiz hayatında mutluluklar dilerim... Hoşcakal bitanem/ hoşcakal yüreğimi adadığım ömrüm....//srhtmng//

Yedi Tepeli Şehr-i İstabul'dan Seviyorum
Seni
Boğazdaki Martıların Sessiz Çığlıklarında
Kız Kulesinin İhtişamında
Seviyorum seni
Bu Şehirde Sensiz Seninle Yaşayarak Seviyorum Seni //srhtmng//

31 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 18 12 2009
» 19 12 2009