!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!! HOŞGELDİNİZ !!

En Güncel Haberler Oyunlar Müzikler ve Aradığınız Herşey Buarada

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

24 12 2009

YazarMesaj
PrisonBreak

PrisonBreak

24 12 2009 Empty
MesajKonu: 24 12 2009   24 12 2009 Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 2:58 am

Kahrolası Seni Çok Özledim Özledim Çünkü sana hayatımı , yıllarımı , aylarımı ve Uykularımı adadım dedim ya.... Kahrolası Seni Özledim. Lanet Olası Seni... KARAGözlerini :'( 23:08 (içimdengeldi yazmak) ((srhtmng))

gece çöktü yüreğime simsiyah kara bulutlar telefonum yanımda ışığı yanmıyor halbuk i sessizde de değil ama gelmiyor işte bi haber bi msj bi çağrı bilmiyor sanki merak edildiğini özlendiğini umursamaz hallerin beni kahrediyor a bebeğim ((srhtmng 00:10

Bir tek aşk yoktur acıya garketmesin Bir tek aşk yoktur kalpte açmasın yara Bir tek aşk yoktur iz bırakmasın insanda Ve senden daha fazla değil vatan aşkı da Bir tek aşk yok yaşayan gözyaşı dökmeksizin Mutlu aşk yoktur ama Böyledir ikimizin aşkı da

Savrulmuşum bir yaprak gibi esen yelde, Ne varsa çaldım yere, bir şey yoktur elde, Umurumda değildir destan olsak dilde Aşk duygusu ölecek diye korkuyorum. Ressam Halil, vakit var, gül açsın bu diyar, Genişlesin gülistan olmasın yâre dar, Sevdik diye etmesin Peri güzeli ar Boşa zaman dolacak diye korkuyorum

Sana aşktan söz etmek istiyorum fakat; Bir işiten olacak diye korkuyorum. Benim yüzümden belki vermezler bir rahat Kalpte yara kalacak diye korkuyorum. Bir ince duygu mevcut yürekte tek sana, Bir sen değersin bir sen belki bu cihana, Bu yüzden mecbur oldum bu yüzden hicrana Yedi diyar salacak diye korkuyorum.

gidip gelmeler arasinda yokluyorum varligimi!.. seni özlemekden iliklerim sizliyor../ Ve her üc noktada ben yine seni sakliyorum her cümle rasina..uzaklar hep uzak kalıyor sevdaya biraz daha uzaklaşırsam sol yanım hep uzak düşecek sevdana.. Inandigimin pesinden osabilecek kadar Asi..Ihaneti bicaklayabilecek kadar Katilim!!

Ben haketmemiştim böyle bir ah'ı..Ben arkasından belalar okunacak değildualar yollanacak bir insan olmalıydım senin için...hakkım helal mi peki?evet!!!ben insanlığımdan tek bir zerre kaybetmedim senin gibi!!!şimdi git..hatta dur böyle sade gitme defolup git!!!
Gitmeni istiyorum kalleşçe vurdugun gibi sırtımdan şimdi senden daha beterini bekliyorum.. hadi savur beddularını yüzüme baka baka... ben aglamıyorum artık senin gibi bir Allah!sıza!!! Ben bana yakışmayanı yapıyorum ve defolup gitmeni istiyorum!!!

Küf Kokan Bir Gece Sana geL diyemem Ben kendimden gideLi çok oLdu Yüreğime ayazLar vurdu ŞarkıLarım öLdü benim bugün Ve ısLak bir cama vurdu çocukLuğum
2 saniye önce · Yorum Yap ·BeğenBeğenmekten Vazgeç
Yorum yaz...
KaldırSerhatt Mengüç Küf kokan bir gece devriLiyor üzerime İçimdeki kentLer darmadağın DiLimde ısLatmaya kaLktığım cümLeLer hayatın akışında… PişmanLıkLar ayak bağım keşkeLer için artık çok geç BeLki sabahLarım nedenLer iLe doLar taşar ve bir soru işareti oLurum kendimde BeLki de kıyametLer koparırım kendimde kim biLir İLikLerime kadar hissediyorum öLümü
Yorum yaz...
KaldırSerhatt Mengüç Yokluğuna alışmayı sensizlikte bir başıma savaşmayı.. Bunları hiç bilemem bilsem de öğrenemem öğrensem de yaşayamam diyordum oysa ; Neleri öğretiyormuş bu hayat insana..

Ağlamıyorum artık..Saymadığım kaç zamandır gözlerimden bir damla bile gözyaşı akmıyor. Ne sana dair ne de hayata içimde bir yerlerde gizliyorum onları da seni gizlediğim gibi.. Zaman sarıyor elbet kanayan yaraları gittikçe acısı azalıyor ama geçmiyor bir türlü.

Oluk oluk akıyordu sensizlik her yerde Ve ben çaresizce seyrediyordum aynada ki acizliğimi… Bana verdiğin acı seni unutturmuyordu içimdeki ateşi daha da alevlendiriyordu Ve bu alevlerim sıçrıyordu her yana küçük küçük yangınlar çıkarıyordu Küçük yangınlarım gittikçe büyüyordu Seni bulamıyordum… Yangınlarıma su gibi... ...akman gerekiyordu Ama ben seni bulamıyordum Yoktun…

Birileri çalsa seni hücrelerimden Koparsalar yüreğimde ki yüreğini Senden bana hiçbir kırıntı kalmasa… Sen benden gideli çok zaman geçti Benim zamanlarım olmadı seni unutmaya Unutmaya katlanamadı yüreğim… Hasretini sardı yaralarıma…durdur dedi kanayan yanlarını Ama durmadı… Yüreğim de çare olamadı kanayan yanlarıma

Islaktı gözlerim hüznünü bulutlara yükleyip gecesine kavuşamayan gündüzün hüznünü yağdırdığı gibi yağıyordu gözlerimden anlamsız yaşlar Anlamsızlık taa içimdeydi benim Seninle sensizliğin olduğu yerde

Islaktı gözlerim hüznünü bulutlara yükleyip gecesine kavuşamayan gündüzün hüznünü yağdırdığı gibi yağıyordu gözlerimden anlamsız yaşlar Anlamsızlık taa içimdeydi benim Seninle sensizliğin olduğu yerde
Yorum yaz...
KaldırSerhatt Mengüç Gittin belki de hiç gelmemiştin ben gelmiş olmanı ümit ettim Bu ümitle yaşattım asırlardır içimde yaşayan hayalden ibaret sevdamı Kaçışlarına gizlenen sen değildin belki de tüm korkaklığımla bendim senden kaçmaya çalışan
Yorum yaz...
KaldırSerhatt Mengüç Zaman Aynı Bırakmaz sığdıramazdım seni bütün bütün almak isterdim tüm hücrelerime alıp saklasam derdim içerime... öyle... Devamını Gör öyle yakındın bende en uzağımdayken bile
8 saat önce · Yorum Yap ·BeğenBeğenmekten Vazgeç
Yorum yaz...
KaldırSerhatt Mengüç Yine Yagmur yagiyor pencereme vuruyor su damlalari Seni Ariyor gozlerim butun su yagmur tanelerinde Ellerimi Uzatiorum sana uzatamiorum [ki] . Sanki seni benden alip kaciriyorlar ((srhtmng))

Özlem doluyum bugün Taşıyamıyorum duygularımı Yağmur yüklü bulutların Suya aç topraklara Kavuşma arzusu gibi Seni arzuluyorum Duygu yüklüyüm bu gün Sakladım göz yaşlarımda Süzülen her damlada Binlercesi var sana ifade edemediğim Ağırlığında ezilip Dışa vuramadığım Aşkıma ait duygu yüklüyüm Duygu yüklüyüm bu gün Yabancı ellerde Yalnızlığıma inat Sana muhtaç yerlerde

Sen uyurken Sevgileri yağmur gibi yağdırdım üzerine. Binlerce öpücük kondurdum dudaklarına Usulca okşadım saçlarını Hissetin mi ?srhtmng
ÖzLemek O Kadar Acı Ve TatLı ki Aynı Anda İki Duyguyuda YaşıyorSunYarin UzakLardaysa ÖzLüyorSun Eğerki Gerçekten ÖzLüyorSaN ÖLümüne SeviyorSunDur
ÖzLemekti Tek YapabiLdiğim Sevmekti Yürekten Gelerek AğLamak İstediğimde Verdiğim SözLer GeLiyordu Sessizce AkLıma Sustuğunda Acı Veriyordu Kanayan Yarama

Anlamsızlığa düşmüş,aklı yitik bir yalnızlığa saplanmış bedenim.Gecenin rengi kırık, yanıbaşımda gölgen,sindirmiş karanlığını tenim.Hasretin ani baskınlarda,irkilmiş daimi nöbette sevdan,vay ki kimi dinlerim.Rüzgar uyumsuz yön değiştirmiş,kesip çarpmış, yüzümde farklı iklimlerim.Bu ömür tek aşklık,göbek bağı toprağında,yalnızlık ürkmüş, yanıbaşına gömülmek isterim

Yokluğunu sardım yüreğimin tabakasından duman oldum kanadım aşklad okunma, Kırılır Yüreğim Avuçlarında Sancılar sürdüm kırık bedenimin ağrılarına suskunluklarım buluştu isyanla Yıldızlar ektim ruhumdaki yaşanmamış baharlara geceleri konuştum ayla Koptu sevda sazımın telleri dağıldım hazanlarla avutuldum ben masallarla...

Seni Hay[ki]rdim Su Sizlayan kalbime .. Simsekler cakdi sensiz gecen su gunumde .. Korkuyordu ! Seni Istiyordu Kalbim butun kalbiyle Seviordu Ozluyordu ;.. Seni Su Sensiz Gecelerde .. Geceler[ki] benim Tek Sirdas'imm ...((srhtmng))

Sana aşık olmasam sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım sen sen diye yakarıp sabahlara kadar yıldızları saymazdım...Görüyor musun yokluğunda neleri yitirdim..ama sitemim sana degil...sitemim AŞKA!!! SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BEN SADECE SENİ SEVMESİNİ BİLİRİM.... ((srhtmng))

24 12 2009
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 09 12 2009
» 25 12 2009
» 10 12 2009
» 27 12 2009
» 12 12 2009